اصلاح طرح لبخند در مشهد

هزینه اصلاح طرح لبخند

هزینه اصلاح طرح لبخند چقدر است ؟

آیا تا بحال تعجب نکرده اید که چطور بازیگران و ستاره های هالیود دندان های سفید، زیبا و متقارنی دارند؟ قطعا آنها با دندان های سفید و زیبا به دنیا نیامده اند و شما نیز می توانید مانند آنها دندان ها و لبخندی زیبا داشته باشید.

با استفاده از روش های مؤثر مانند ونیرهای پرسلن، لومینر یا ونیر کامپوزیت دندان های جلو، شما نیز می توانید لبخند زیبای خود را بدست آورید.
داشتن لبخندی زیبا با دندان هایی سفید و درخشان باعث می شود تا تاثیر زیادی در اولین برخورد بر روی طرف مقابل خود داشته باشید و از طرفی باعث افزایش اعتماد بنفس شما خواهد شد. و مهمترین هدف دندانپزشکی زیبایی دستیابی به یک زیبایی کاملا طبیعی می باشد.

لبخند هالیودی یک درمان محبوب دندانپزشکی زیبایی می باشد، تغییری که برای هر فرد به صورت منحصر بفرد انجام می شود، به گونه ای که دندان ها کاملا سفید طبیعی باشند و در نهایت جذابیت خاصی برای لبخند فرد ایجاد نماید.
به عبارتی دیگر با در نظر گرفتن رنگ پوست، موقعیت دندان ها، رنگ و اندازه دندان های جلو و البته موقعیت دندان های بالا با لب پایین برای فرد اصلاح طرح لبخند انجام می شود.

استفاده از لمینت سرامیکی برای اصلاح طرح لبخند

استفاده از لمینت سرامیکی یکی از روش های رایج در اصلاح طرح لبخند می باشد. در این روش پس از قالب گیری از دندان ها لمینت توسط دستگاه کدکم در کلینیک دندانپزشکی کوروش با دقت و ظرافت بسیار بالا ساخته می شود وسپس بر روی دندان ها توسط چسب مخصوص نصب می گردد. در این روش لازم است تا مقداری از سطح مینای دندان تراش داده شود، البته این تراش بسته به ضخامت لمینت می تواند بسیار اندک باشد.

ابتسامة هوليود في مشهد

بیشتر بخوانید : تفاوت لمینت و روکش دندان

بیشتر بخوانید : آیا لمینت باعث خرابی دندان می شود ؟

استفاده از ونیر کامپوزیت برای اصلاح طرح لبخند

در روش ونیر کامپوزیت مواد کامپوزیت به صورت مستقیم بر روی دندان ها توسط دندانپزشک قرار گرفته و شکل داده می شوند. در این روش احتیاج به تراش دندان نمی باشد و یا بسته به دندان فرد اگر نیاز به تراش باشد میزان آن بسیار اندک است. در این روش نیازی به قالب گیری و لابراتور نمی باشد. مزیت دیگر کامپوزیت دندان نسبت به لمینت سرامیکی قیمت پایین تر آن است. البته عمر و ماندگاری لمینت سرامیکی نسبت به ونیر کامپوزیت بیشتر می باشد.

ونیر کامپوزیت دندان مشهد

بیشتر بخوانید : لمینت سرامیکی بهتر است یا کامپوزیت

آیا ونیر دچار تغییر رنگ می شود ؟

ممکن است که دندان های واقعی در اثر مصرف قهوه، چای، شراب قرمز و دیگر غذاها، تغییر رنگ دهند ولی ونیرها در اثر خوردن و آشامیدن مواد غذایی رنگ دار تغییر رنگ نمی دهند چون بر خلاف مینای دندان که متخلل است، ونیر دندان صاف و صیقلی می باشد. البته بعد از چندین سال در حاشیه های دندان ها (بین دندان ها) که محل اتصال ونیر با دندان است ممکن است مقداری تغییر رنگ مشاهده شود. روکش های رنگی را رنگ نمی کنند زیرا دندان های واقعی را انجام می دهند، زیرا بر خلاف مینای دندان، چینی متخلخل نیست.

هزینه اصلاح طرح لبخند

هزینه اصلاح طرح لبخند کاملا بستگی به شرایط دندان های بیمار و روش مورد استفاده برای وی دارد. همچنین مواد مورد استفاده و تخصص دندانپزشک می تواند بر قیمت لمینت سرامیکی و یا ونیر کامپوزیت انجام شده جهت اصلاح طرح لبخند تاثیر گذار باشد.
بنابراین بدون معاینه ابتدایی از دندان های فرد نمی توان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت. هر چه نیاز به درمان های دندانپزشکی پیچیده تری باشد قیمت اصلاح طرح لبخند افزایش می یابد. در هنگام مشاوره اولیه دندانپزشک زیبایی با توجه به تمامی این عوامل روند انجام کار، درمان های مورد نیاز و قیمت نهایی را به شما اعلام می کند. اما به طور کلی هزینه لمینت سرامیکی تقریبا دو برابر هزینه ونیر کامپوزیت می باشد.

بیشتر بخوانید : هزینه ونیر کامپوزیت چقدر است ؟

هزینه اصلاح طرح لبخند در کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد

مهمترین هدف دندانپزشکی کوروش ارائه بهترین خدمات با استفاده از بهترین مواد، پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات و با کمترین قیمت می باشد. دندانپزشکان متخصص زیبایی ما در کلینیک کوروش جهت ارزیابی بهترین روش مناسب جهت اصلاح طرح لبخند به شما مشاوره رایگان می دهند. دندانپزشکان زیبایی مجموعه دندانپزشکی کوروش از بهترین و باتجربه ترین متخصصین زیبایی مشهد بوده و همانطور که می دانید به هر میزان که یک دندانپزشک تخصص و مهارت بیشتری در کار خود داشته باشد ، مطمئنا نتیجه درمان نیز مورد پسند و مطلوب مراجعه کننده عزیز خواهد بود.

جهت مشاهده نمونه کارهای اصلاح طرح لبخند در کلینیک دندانپزشکی کوروش به گالری تصاویر مراجعه نمایید.
جهت اطلاع از تخفیفات ویژه اصلاح طرح لبخند کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹