انتخاب رنگ کامپوزیت دندان (پادکست شماره 1)

انتخاب رنگ کامپوزیت دندان - بهترین رنگ کامپوزیت دندان - پادکست دندانپزشکی

انتخاب رنگ کامپوزیت دندان یکی از نگرانی های افرادی است که تصمیم دارند دندان های خود را کامپوزیت کنند. خوشبختانه کامپوزیت دندان دارای طیف رنگی وسیعی است که هر شخص بنا بر سلیقه خود می تواند بهترین رنگ کامپوزیت دندان را انتخاب کند. ایا شما هم دوست دارید بدانید کامپوزیت دندان چند رنگ دارد ؟ پادکست صوتی درباره طیف رنگ های کامپوزیت دندان را در این بخش بشنوید.

برای انتخاب رنگ کامپوزیت دندان حتما با دندانپزشک زیبایی خود مشاوره نموده و نظر وی را بخواهید. زیرا با توجه به تجربه کاری بالا قطعا با توجه به رنگ پوست و آگاهی از سلیقه شما بهترین رنگ کامپوزیت که بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد پیشنهاد خواهد کرد.

 

انواع رنگ های کامپوزیت دندان

معمولا افرادی که تصمیم دارند دندان های خود را کامپوزیت کنند دو رنگ را بیشتر انتخاب می کنند :

رنگ سفید هالیوودی : یکی از محبوب ترین رنگ ها رنگ سفید هالیوودی است.

وقتی به روکش های کامپوزیت و لمینت دندان فکر می کنید، اولین چیزی که ممکن است به ذهنتان خطور کند بازیگران هالیوود با دندان های کاملا سفید می باشد. بنابراین بسیاری از مردم نیز خواهان داشتن دندان های بسیار سفید هالیوودی هستند.

در نتیجه افرادی این رنگ را انتخاب می کنند که می خواهند توجه دیگران را به خود جلب کنند. از طرفی باید در نظر داشته باشید که اگر این رنگ را دوست دارید باید هر دو ردیف بالا و پایین دندان ها کامپوزیت شود و نمی شود تنها ردیف بالا را کامپوزیت نمود چرا که اختلاف رنگ کامپوزیت با دندان های طبیعی شما بسیار زیاد خواهد بود.

تفاوت لمینت و روکش دندان - الفرق بين تلبيس الاسنان والعدسات

 

رنگ طبیعی : یکی دیگر از رنگ های پر طرفدار کامپوزیت و لمینت دندان رنگ طبیعی است.

با انتخاب این طیف رنگی می توانید فقط دندان های جلویی ردیف بالا را کامپوزیت نموده و رنگ کامپوزیت را متناسب با رنگ دندان های خود انتخاب کنید. این رنگ جلب توجه نمی کند و برای افرادی مناسب است که می خواهند لبخندی طبیعی داشته باشند.

عکس کامپوزیت دندان جلو

پادکست شماره 1 : آیا کامپوزیت دندان دارای رنگ خاصی است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹