در انتخاب رنگ ونیر دندان دقت کنید

بهترين رنگ كامپوزيت دندان

بهترين رنگ كامپوزيت دندان چه رنگی است؟ کامپوزیت دندان چه رنگی خوبه ؟ کامپوزیت دندان چند رنگ دارد؟ ایا میشود رنگ کامپوزیت را تغییر داد ؟ سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان چه رنگی است؟ آیا کامپوزیت تغییر رنگ میدهد ؟ از جمله سوالاتی هستند که قبل از انجام کامپوزیت دندان پرسیده می شود. در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم :

آیا کامپوزیت دندان دارای رنگ خاصی است؟

در هر دو روش کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی محدود به یک یا چند رنگ مشخص نیستیم بلکه هر دو دارای طیف رنگی گسترده ای هستند.

زمانی که جهت انجام ونیر کامپوزیت به کلینیک دندانپزشکی کوروش مراجعه می کنید با توجه به طیف رنگی مورد نظر شما دکتر دندانپزشک زیبایی چندین رنگ نزدیک به سلیقه شما را انتخاب کرده و روی دندان ها امتحان می کند. سپس هر رنگی که مورد پسند مراجعه کننده بود برای اصلاح طرح لبخند استفاده می شود.

لازم به ذکر است که برای انتخاب رنگ کامپوزیت ونیر با توجه به اینکه کامپوزیت ونیر مقداری جذب آب دارد بهتر است رنگ انتخابی یک درجه روشن تر از رنگ مورد نظر باشد تا در نهایت به رنگ دلخواه و مطلوب خود برسید.

رنگ کامپوزیت دندان را با دقت انتخاب کنید

دندانپزشک زیبایی به شما کمک خواهد نمود تا شما انتخاب درستی داشته باشید، شما می توانید سوالات و نگرانی های خود را از او بپرسید تا از طراحی بهترین شکل لبخند اطمینان حاصل نمایید.

همچنین شما باید روکشی را انتخاب کنید که بهترین گزینه برای دندان های شما باشد. بر اساس هدف و بودجه شما این روکش می تواند ونیر کامپوزیت یا لمینت سرامیکی باشد.

بیشترین وقت خود را جهت انتخاب رنگ دلخواه خود قرار دهید، هنگامی که لمینت سرامیکی قالب گیری شده و به دندان شما نصب شود دیگر برگشت پذیر نخواهد بود.

عکس دندان های کامپوزیت شده
انتخاب رنگ بلیچ برای کامپوزیت دندان
عکس کامپوزیت دندان
انتخاب رنگ طبیعی برای کامپوزیت دندان
بیشتر بخوانید : کامپوزیت دندان بعد از عمل بینی

اصرار به انتخاب سفید ترین رنگ ونیر دندان نداشته باشید

ممکن است تمایل به داشتن دندان های سفید باعث شده باشد که تصمیم بگیرید تا لمینت سرامیکی یا ونیر کامپوزیت انجام دهید. با این حال این بدان معنی نیست که اصرار به انتخاب سفیدترین رنگ ونیر دندان داشته باشید.

انتخاب سایه رنگی بیش از حد سفید، دندان های شما را بسیار غیرطبیعی نشان خواهد داد. حتی ممکن است رنگ روشن ونیر کامپوزیت در تضاد با رنگ پوست شما بوده و در واقع جذابیت کمتری داشته باشد. دندانپزشک زیبایی با تجربه به شما کمک خواهد نمود تا بهترین و مناسب ترین رنگ کامپوزیت را برای طرح لبخند خود انتخاب کنید بنابراین بهتر است به او اعتماد کنید.

همچنین بخوانید :

لمینت بهتر است یا ارتودنسی ؟

هزینه ونیر کامپوزیت چقدر است ؟

لمینت سرامیکی بهتر است یا کامپوزیت

ایمپلنت دندان در مشهد

سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان

از آنجایی که انتخاب رنگ کامپوزیت دندان تا حد بسیاری به رنگ پوست فرد بستگی دارد بنابراین سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان برای افرادی که دارای رنگ پوست روشن هستند مناسب است. و در افرادی با رنگ پوست تیره تر انتخاب این رنگ کامپوزیت بسیار غیر طبیعی به نظر خواهد رسید.

یکی از معیارهای انتخاب رنگ کامپوزیت دندان، میزان سفیدی چشم است. رنگ کامپوزیت نباید از سفیدی چشم سفیدتر باشد در غیر این صورت غیر طبیعی به نظر خواهد رسید.

طیف های رنگی ونیر دندان شامل دسته بندی A, B, C و D می شود که شدت روشنی هر کدام با شماره های ۱، ۲، ۳، ۴ مشخص می‌شود و شماره ۱ روشن‌ترین سایه است.

سفید ترین رنگ کامپوزیت دندان (بلیچ) در برندهای مختلف نام های گوناگونی مثل bw , bll , sw , sb و … دارند.

سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان
سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان
سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان - بهترین رنگ کامپوزیت دندان
سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان (بلیچ)

جهت مشاهده تصاویر بیشتر ونیر دندان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹