بهترین روش اصلاح طرح لبخند چیست ؟

بهترین روش اصلاح طرح لبخند در کلینیک دندانپزشکی کوروش

بهترین روش اصلاح طرح لبخند : دندان ها یکی از مهمترین اجزای چهره هستند که در اولین نگاه افراد زیبا بودن و یا عدم زیبا بودن آنها جلب توجه می کند. تصور کنید که تمام اجزای چهره شما زیبا و جذاب باشد اما یکی از دندان های جلوی شما افتاده باشد، به نظر شما در اولین نگاه و با اولین لبخند، بینی یا چشم های شما جلب توجه خواهد کرد یا دندان افتاده شما؟ بله دندان ها و به خصوص دندان های جلو که در لبخند شما دیده می شوند از مهمترین جنبه های زیبایی چهره شما هستند.

از طرفی داشتن دندان های سفید و یکدست نشان از اهمیت دادن فرد به سلامت دندان هایش دارد.داشتن دندان های زیبا، سفید و درخشان باعث افزایش اعتماد بنفس فرد می شود. اگر شما هم تصمیم دارید دندان های سفید و زیبا داشته باشید قبل از تصمیم گیری باید بدانید که اصلاح طرح لبخند زیبا روش های مختلفی دارد، اما بهترین روش اصلاح طرح لبخند چیست؟

ما در این مطلب یکی از بهترین روش های اصلاح طرح لبخند را به شما معرفی می کنیم، البته در نظر داشته باشید انتخاب بهترین و مناسب ترین روش اصلاح طرح لبخند در جلسه مشاوره با دندانپزشک زیبایی کلینیک کوروش مشخص خواهد شد.

بهترین روش اصلاح طرح لبخند چیست ؟

پیشنهاد می کنیم در ابتدا ویدئو یک دقیقه ای زیر را درباره بهترین روش اصلاح طرح لبخند، لمینت سرامیکی دندان، مشاهده نمایید و سپس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

ویژگی های لمینت سرامیکی دندان

همانطور که در این ویدیو مشاهده کردید لمینت سرامیکی با توجه به ویژگی های شاخصی که دارد یکی از بهترین روش های اصلاح طرح لبخند می باشد. ویژگی های لمینت سرامیکی از جمله رنگ و جلوه طبیعی و ماندگاری بسیار بالای آن نسبت به ونیر کامپوزیت باعث شده است که یکی از محبوب ترین روش های اصلاح طرح لبخند به حساب آید.

البته بایستی در نظر داشته باشید که در روش اصلاح طرح لبخند با لمینت سرامیکی نیاز به تراش مینای دندان ها هرچند اندک می باشد و همچنین هزینه انجام لمینت سرامیکی نسبت به ونیر کامپوزیت تقریبا دو برابر می باشد.

اگر نخواهم لمینت سرامیکی انجام دهم بهترین روش جایگزین چیست؟

اگر کاندیدای مناسبی برای هر دو روش لمینت سرامیکی و ونیر کامپوزیت می باشید اما بنا بر دلایلی از جمله هزینه بیشتر تمایل به انجام لمینت سرامیکی را ندارید و البته می خواهید بهترین اصلاح طرح لبخند را برای دندان های خود انجام دید، پیشنهاد ما به شما ونیر کامپوزیت IPS می باشد، این نوع کامپوزیت دندان با داشتن ذره های سرامیکی دارای جلوه ای زیبا همانند لمینت سرامیکی دندان است، از طرفی همانند لمینت دندان طیف رنگی گسترده ای از رنگ طبیعی تا رنگ بسیار سفید دارد و شما می توانید بنابر سلیقه خود بهترین و زیباترین رنگ را انتخاب کنید.

درست است که عمر ونیر کامپوزیت کمتر از لمینت سرامیکی است اما پس از انتخاب بهترین نوع ونیر کامپوزیت، همه چیز بستگی به رعایت مراقبت های بعد از انجام اصلاح طرح لبخند دارد.
پیشنهاد می کنیم مقاله مراقبت های بعد از ونیر کامپوزیت دندان را حتما مطالعه نمایید.

بهترین روش اصلاح طرح لبخند

بیشتر بخوانید : لمینت بهتر است یا کامپوزیت

در پایان لازم است یادآوری کنیم که متخصصین و مشاوران ما در کلینیک دندانپزشکی کوروش با کمال میل آماده پاسخگویی به سوالات و نگرانی های شما برای اجرای لبخند هالیوودی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹