بهترین دندانپزشکی اطفال مشهد

children-dentistry

مطلب زیر جهت اطلاع از بهترین متخصص و کلینیک دندانپزشکی اطفال مشهد به شما کمک خواهد کرد.

توجه و رسیدگی به بهداشت دهان و دندان کودکان به اندازه بزرگسالان و حتی بیشتر حائز اهمیت می باشد. رسیدگی و درمان به موقع مشکلات دندانپزشکی کودک به پیشگیری از مشکلات جدی تر در آینده کمک می کند. برخی از والدین تصور می کنند دندان های شیری به اندازه دندان های دائمی احتیاج به رسیدگی و درمان ندارند، در صورتی که این تصور رایج، بسیار غلط و حتی خطرناک است. چرا که از دست دادن دندان شیری کودک ممکن است در جایگزینی صحیح دندان دائمی مشکلات جدی ایجاد کند و نظم و ترتیب دندان ها به هم بریزد و این بهم ریختگی باعث ایجاد مشکلات جدی و پوسیدگی دندان ها در آینده و صرف هزینه های بیشتر و یا مشکلات جبران ناپذیر خواهد شد.

بنابراین سلامت دندان های کودک خود را از زمانی که دندان های او رشد می کنند جزو اولویت های بهداشتی کودک دلبند خود قرار دهید.
مراجعه به بهترین متخصص دندانپزشکی اطفال مشهد یکی از مهمترین اصولی است که باید در نظر بگیرید. چرا که یک تجربه بد برای کودک ممکن است برای همیشه او را از رفتن به دندانپزشکی بترساند. کلینیک دندانپزشکی کودکان باید دارای ویژگی های زیر باشد.

ویژگی بهترین متخصص دندانپزشکی اطفال در مشهد

دندانپزشک کودک بایستی علاوه بر اینکه کارش خوب و در حد عالی باشد صبر و حوصله لازم برای ارتباط با کودکان را نیز داشته باشد. کودکان در مواجهه با دندانپزشک ممکن است کاملا بترسند و اجازه ندهند تا درمان دندان آسیب دیده شان به خوبی انجام شود، بنابراین در این مواقع وظیف یک متخصص دندانپزشک اطفال با تجربه و حرفه ای این است که بتواند ارتباط موثر و هوشمندانه ای با کودک برقرار کند تا قبل از رسیدگی به وضعیت دندان کودک ابتدا با او دوست شود تا ترس او از بین برود.

علاوه بر این هر کودک راه ارتباطی مخصوص به خود را دارد و با همه کودکان نمی شود به یک شیوه رفتار کرد و علاوه براین کودکان محبت واقعی طرف مقابل خود را به خوبی تشخیص می دهند، بنابراین دکتر متخصص دندانپزشکی اطفال بایستی از روانشناسی کودک نیز مطلع باشد تا با همه ی کودکان و حتی کودکان ناسازگار بتواند رفتار مناسبی داشته باشد.

دندانپزشکی اطفال در مشهد

بیشتر بخوانید : فلوراید تراپی کودکان؛ مزایا، عوارض و هزینه ها

اهمیت محیط کلینیک دندانپزشکی اطفال

علاوه بر رفتار و برخورد مناسب دندانپزشک متخصص اطفال ، محیط کلینیک دندانپزشکی کودک نیز در آرامش دادن به کودک بسیار موثر است. محیط و اتاق انجام دندانپزشکی کودک بایستی متناسب با سن کودک باشد و برای او جذاب و سرگرم کننده باشد. به گونه ای که ترس او از محیط درمانی را تا حد زیادی کاهش دهد. بسیاری از کودکان از ورود به محیط های پزشکی و دندانپزشکی و مواجه با دکتر می ترسند. بنابراین استفاده از رنگ های شاد کودکانه و لوازم و وسایل بازی در اتاق درمان می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

دندانپزشکی اطفال مشهد

بیشتر بخوانید : بهترین سن برای ارتودنسی کودکان

بیشتر بخوانید : افتادن اولین دندان شیری

برخورد سایر پرسنل

برخورد سایر پرسنل در کلینیک دندانپزشکی کودکان نیز بسیار مهم است. برخورد مناسب و دوستانه پرسنل کلینیک دندانپزشکی اطفال و دستیاران دکتر یکی دیگر از عوامل کمکی در کاهش استرس کودک و همچنین والدین کودک است. برخورد مناسب سایر افراد حاضر در کلینیک به راحت تر آداپته شدن کودک با محیط درمانی کمک خواهد کرد. از طرفی والدین نیز به اندازه خود کودک دچار استرس و نگرانی هستند، بنابراین این رفتار خوب یا بد پرسنل کلینیک دندانپزشکی کودک در افزایش یا کاهش استرس آنها نیز موثر خواهد بود.

دندانپزشکی اطفال مشهد

بیشتر بخوانید : فیشور سیلانت چیست ؟ مزایا ، مراحل و دوام آن

بیشتر بخوانید : عصب کشی دندان اطفال

کلینیک دندانپزشکی کوروش با بخش تخصصی دندانپزشکی اطفال مشهد

در کلینیک دندانپزشکی کوروش و در بخش دندانپزشکی اطفال همواره سعی بر آن شده است تا تمامی استانداردهای لازم جهت دندانپزشکی کودکان رعایت گردد. حضور بهترین متخصص دندانپزشکی اطفال مشهد در کلینیک دندانپزشکی کوروش و محیطی مناسب با شرایط کودکان باعث شده است تا والدین با خیالی آسوده امور دندانپزشکی کودکان دلبند خود را به با ما بسپارند.
حضور دندانپزشکان متخصص، محیطی کاملا بهداشتی، رفتار و برخورد مناسب پرسنل، کادر مجرب و قیمت مناسب امور دندانپزشکی از دیگر ویژگی های کلینیک کوروش، دندانپزشکی کودکان مشهد، می باشد.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت با بهترین متخصص دندانپزشکی اطفال مشهد در کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد می‌توانید با شماره‌ تلفن  تماس حاصل فرمایید.

برخی از خدمات ما  عبارتند از : لمینت دندان، کامپوزیت دندان، دندانپزشکی کودکان، جراحی لثه، ایمپلنت، ارتودنسی، بلیچینگ، عصب کشی، دندانپزشکی بدون درد و …

3 پاسخ

    1. با سلام بایستی جهت درمان پوسیدگی اقدام کنید. لطفا جهت راهنمایی بیشتر با شماره تلفن 05137607154 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹