دندان بازیگران چگونه سفید است ؟

دندان بازیگران چگونه سفید است - ویدئو دندان های کامپوزیت شده

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که چطور بازیگران هالیوودی لبخندهایی جذاب و زیبا دارند؟ و دندان بازیگران چگونه سفید است ؟ و راز سفیدی دندانهای بازیگران چیست ؟ بله یکی از مهمترین عوامل زیبایی که در نگاه اول به چشم می آید دندان ها و متعاقب آن داشتن لبخندی زیباست. با دیدن فیلم های هالیوودی و حتی بازیگران ایرانی دندان های زیبا و یکدست آنها قطعا نظر شما را به خود جلب کرده است و شاید از خود پرسیده باشید که چگونه آنها دندان های سفید و زیبایی دارند؟

اگر شما یکی از دندان های جلوی خود را از دست داده باشید می دانید که به محض لبخند زدن و نمایان شدن دندان از دست رفته یا دندان های لگه دار و بدرنگ نظر دیگران درباره زیبایی شما تغییر خواهد کرد. پس می توان گفت که داشتن لبخندی زیبا و دندان هایی سفید و مرتب اولین چیزی است که در زیبایی صورت به چشم خواهد آمد و داشتن لبخندی زیبا باعث افزایش اعتماد بنفس فرد خواهد شد.

اما داشتن لبخندی به زیبایی بازیگران هالیوودی کار چندان دشواری نیست حتی اگر دندان های فعلی شما ظاهری غیر قابل قبول داشته باشند. جهت پاسخ به این سوال که دندان بازیگران چگونه سفید است با مطالعه این مطلب و مشاهده ویدئوی زیر با ما همراه باشید.

بهترین مارک لمینت دندان - لمینت ایمکس - افضل نوع ابتسامة هوليود

چرا کامپوزیت و لمینت دندان؟

مراقبت از دندان ها در حفظ سلامتی و زیبایی آنها امری لازم و ضروری است. اما با گذشت زمان ممکن است دندان ها تغییر رنگ داده یا برخی از دندان ها از نظر فرم و شکل مناسب نباشند.

به طور مثال دندان های برخی از افراد بیش از حد کوچک است، یا مشکل لبخند لثه ای دارند و برخی دیگر از افراد هستند که دندان های جلوی آنها فاصله دار است. شاید ارتودنسی یکی از اصولی ترین روش های حل مشکل فاصله دار بودن دندان ها و مرتب کردن أنها باشد اما برخی افراد به دنبال راه های سریعتری برای زیبایی دندان های خود هستند و از طرفی علاوه بر فاصله دار بودن با رنگ و شکل آن نیز مشکل دارند.

یکی از بهترین روش ها برای اصلاح شکل و رنگ دندان ها لمینت سرامیکی و ونیر کامپوزیت دندان است. البته بایستی در نظر داشته باشید که تنها بهم ریختگی های جزئی توسط کامپوزیت و لمینت دندان قابل درمان است.

در هر صورت اگر شما کاندیدای مناسبی برای کامپوزیت و لمینت دندان باشید می توانید در مدت زمان کوتاهی به لبخند ایده آل خود دست یابید.

بیشتر بخوانید : بهترین رنگ کامپوزیت دندان

چرا کلینیک دندانپزشکی کوروش؟

کلینیک دندانپزشکی کوروش با دپارتمان اختصاصی زیبایی یکی از موفق ترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی در مشهد می باشد که با ارائه بهترین خدمات زیبایی لمینت سرامیکی، ونیر کامپوزیت و بلیچینگ تاکنون توانسته است رضایتمندی صد در صدی مراجعین عزیز خود را کسب نماید.

شما نیز می توانید با مشاهده تصاویر ونیر کامپوزیت دندان و بخشی از نمونه کارهای زیبایی دندان در کلینیک دندانپزشکی کوروش در ویدئوی زیر به پاسخ این سوال که دندان بازیگران چگونه سفید است دست یابید. همچنین با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی کوروش می توانید نمونه کارهای بیشتری از قبل و بعد از طرح لبخند زیبا را مشاهده کنید و تصمیم گیری آسان تری داشته باشید.

برخی دیگر از نمونه کارهای کامپوزیت دندان در کلینیک کوروش در گالری تصاویر سایت آورده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹