سفید کردن دندان در خانه با ساده ترین روش

سفید شدن دندان در خانه با روشهای ساده - تبيض الاسنان في المنزل بسرعة

سفید شدن دندان در خانه چگونه است ؟

ممکن است با مقایسه عکس های قدیمی خود با عکس هایی که جدیدا گرفته اید متوجه شوید که درخشندگی دندان های شما مانند گذشته نیست. خوشبختانه راه های زیادی وجود دارد تا بتوانید دوباره دندان های خود را سفید و درخشان نمایید.

بسیاری از محصولات بدون نسخه (OTC) وجود دارند که بی خطر ، مؤثر و مقرون به صرفه بوده و لبخند شما را درخشان تر می کنند. می توانید از این سفید کننده های دندان در خانه استفاده نمایید.

سفید کردن دندان در منزل با چند روش ساده

بهترین گزینه سفید کردن دندان ها چیست؟

بهترین روش سفید شدن دندان در خانه بستگی به هدف شما دارد و اینکه چقدر وقت و هزینه می خواهید خرج کنید. برخی از گزینه های شما عبارتند از:

استفاده از خمیردندان سفید کننده:

خمیردندان های سفیدکننده مانند پاک کننده هایی هستند که لکه های سطحی را از دندان های شما پاک می کنند. این خمیر دندان ها بی خطر و نسبتاً مؤثر هستند، اما به احتمال زیاد نمی توانند نتیجه سفید کنندگی مورد نظر را به شما ارائه دهند. خمیر دندان و شستشو ها به سفیدتر نگه داشتن دندان ها کمک می کند تا دندانپزشک شما آنها را سفید کند.

مطلب مرتبط : 4 نکته مهم روش صحیح مسواک زدن و حفظ سلامت دندان ها

مطلب مرتبط :اول مسواک بزنیم یا نخ دندان بکشیم ؟

نوارهای سفید کننده:

این نوارهای سفیدکننده را برای مدت زمان مشخصی روی سطح دندان های خود اعمال کنید. پراکسید هیدروژن موجود در این نوارها لکه ها را از سطح دندان ها برداشته و می توانید انتظار داشته باشید که دندان های شما حدوداً پنج درجه روشن تر شود. این روش مناسبی برای سفید شدن دندان در خانه می باشد.

پودرهای سفید کننده:

شما می توانید این پودرهای سفیدکننده را قبل از خواب به مدت 2 هفته استفاده کنید .

قالب های سفید کننده (قالب های بلیچینگ) :

این قالب ها را بایستی با تجویز دندانپزشک استفاده نمایید. معمولا این قالب ها مختص دندان های شما درست می شود. دندانپزشک یک ژل سفید کننده قوی در اختیار شما قرار می دهد . قالب های بدون نسخه نیز روش کار مشابهی دارند ولی ممکن است باعث تحریک لثه شما شده و یا اصلا تاثیری که می خواهید نداشته باشند. بنابراین بهتر است که این قالب ها را با تجویز دندانپزشک استفاده نمایید.

مطلب مرتبط : سفید کردن دندان با بلیچینگ

آیا این روش های سفید شدن دندان در خانه ایمن هستند؟

بیشتر کیت های سفید کننده دندان از مواد بلیچینگ مانند ماده پراکسید استفاده می کنند. مطالعات نشان می دهد این روش ها بی خطر اند. اما بهتر است قبل از استفاده از این روش ها با دندانپزشک خود مشورت کنید تا ببینید که آیا دندان های شما به اندازه کافی سالم هستند یا خیر. باید مطمئن شوید که هیچ مشکلی اساسی مانند پوسیدگی یا بیماری پریودنتال وجود نداشته باشد چون این مشکلات ممکن است منجر به زردی دندان های شما شود.

درنهایت اگر به دنبال لبخند هالیودی هستید و علاوه بر رنگ دندان تصمیم دارید شکل و فرم دندان ها نیز اصلاح شود می توانید از روش های طراحی لبخند زیبا از جمله لمینت سرامیکی، کامپوزیت ونیر استفاده نمایید. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ادامه مقاله : درمان زردی دندان در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹