طول عمر بریج دندان چقدر است؟

Rectangle 13 (8)

طول عمر بریج دندان بستگی به عادت های بهداشت دهان و دندان شما دارد. به طور کلی بریج یا پل دندان می تواند بیش از 10 سال عمر کند و حتی با مراقبت بیشتر می تواند عمر بیشتری داشته باشد. مراقبت بیماران از دهان و دندان و رژیم های غذایی تاثیر زیادی بر طول عمر این دستگاه ها دارند.

طول عمر بریج دندان چقدر است؟

جهت افزایش طول عمر بریج دندان خود، مهم است که به یاد داشته باشید که بریج و دندان های پشتیبان همانند دندان های طبیعی نیاز به تداوم بهداشت دهان و دندان دارند. دندان های اطراف پل، که به عنوان دندان های “آستانه ای” شناخته می شوند، بریج را پشتیبانی و نگهداری می کنند، بنابراین بسیار مهم است که این دندان ها سالم و بدون بیماری نگهداری شوند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که عادت های بهداشت دهان و دندان را به طور منظم رعایت می کنید و با مراجعه منظم به دندانپزشک می توانید هر گونه عفونت و یا مشکلات ابتدایی را رفع کرده و به افزایش طول عمر بریج یا پل دندان خود کمک کنید.

اگر شما هم دندان خود را از دست داده اید و تصمیم به جایگزینی دندان از دست رفته خود با بریج دندان یا ایمپلنت دارید، جهت راهنمايي بيشتر و اطلاع از قیمت ها لطفا با کارشناسان ما در کلینیک دندانپزشکی کوروش، با کادر تخصصی دندانپزشکان مشهد تماس بگیرید.

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹