قیمت بریج دندان در مشهد چقدر است؟

قیمت بریج دندان چقدر است؟

عوامل بسیاری وجود دارد که قیمت بریج دندان را تحت تاثیر قرار می دهد، از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت بریج دندان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قیمت بریج دندان و ایمپلنت در مشهد چقدر است؟

تعداد دندان از دست رفته:

تعداد دندان های مورد نیاز برای پر کردن فاصله در هزينه بريج دندان موثر است.

مواد مورد استفاده:

مواد مورد استفاده مانند کامپوزیت رزین، زیرکونیا، یا آلیاژهای فلزی تحت پوشش رزین در قیمت بریج دندان تاثیر گذار است. بعضی از مواد پیشرفته مانند زیرکونیا، بیش از سایر انواع پل ها قیمت دارد. با این حال، به دلیل اینکه این مواد بسیار با دوام و واقعی هستند، بسیاری از بیماران ترجیح می دهند جهت لبخند زیباتر و سلامت دندان خود از آنها استفاده کنند.

فرایند ساخت:

در بیشتر موارد، بریج ها در آزمایشگاه های دندانپزشکی ساخته می شوند. با این حال، برخی از دندانپزشکان تاج های آماده ای که در مطب خود دارند را پیشنهاد می دهند. این گزینه دوم به طور معمول هزینه کمتری دارد، زیرا ترمیم های مورد نیاز خاص هر فرد نیاز به تکنولوژی پیشرفته دیجیتالی دارد.

پیچیدگی / مشکل قرار دادن دندان بریج:

روش های طولانی و پیشرفته تر هزینه های بیشتری را متحمل می شوند. به عنوان مثال، هزینه بريج ایمپلنت از نسبت به انواع معمولی بریج هزینه بیشتری دارد.

درمان های اضافی:

گاهی اوقات جهت نصب دندان بریج لازم است تا دندانپزشکان در همان زمان که یک پل را قرار می دهند، درمان های دیگری را نیز انجام دهند، مانند بیماری های لثه. این روش های تکمیلی سبب افزایش هزینه قیمت پل دندان می شود.

تجربه و تخصص دندانپزشک، تاثیر گذار در قیمت بریج دندان:

ممکن است دندانپزشکان با تجربه تر و با تخصص بیشتر نسبت به سایر دندانپزشکان هزینه بیشتری دریافت کنند. بطور مثال اگر یک دندانپزشک در زمینه ایمپلنت دندان معروف باشد ممکن است هزینه های بیشتری دریافت کند. با این وجود، بسیاری از بیماران به علت اطمینان از نتایج مطلوب تر به دندانپزشکان معروف تر مراجعه کرده و هزینه بیشتری پرداخت می کنند.

بهترین راه برای تعیین هزینه یک پل دندان، مشاوره با متخصص دندانپزشکی مجرب و با تجربه است.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی کوروش با کادری مجرب از بهترین دندانپزشکان مشهد، آماده خدمت رسانی به مردم مشهد و سایر شهرهای ایران می باشد .

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹