لومینیرز | قیمت لومینیرز

لومينيرز الأسنان

لومینیرز

روش جدید لومینیرز در دندانپزشکی زیبایی

امروزه بسیاری از افراد جامعه برای رفع مشکلات ظاهری دندان ها نظیر بدرنگی،بدفرمی، کوتاهی دندان و فاصله بین دندان ها و نیز داشتن لبخندی زیبا به دندانپزشک مراجعه میکنند که روش های معمول فعلی در درمان این موارد کامپوزیت دندان و لمینت دندان میباشد. اما روش و متد جدید لومینیرز به نسبت سایر روشها مزایایی دارد که استفاده از این روش را فراگیر کرده است.

معایب سایر روکشهای دندانی

وجود برخی معایب در سایر روشهای درمانی که با هدف اصلاح مشکلات ظاهری دندان ها انجام میگیرد، نظیر تراش خوردن دندان ها، مقاومت کم لمینت و روکش های دندانی و شکستن آن ها، ظاهر مصنوعی و عمر کوتاه و در برخی موارد رنگ پذیری روکش ها باعث برخی نارضایتی ها در بین بیماران استفاده کننده از این روکش ها شده است .

لومینیرز (LUMINEERS) در حقیقت لایه بسیار ظریفی به ضخامت و نازکی لنز چشمی است که از سرامیک جدیدی به نام Cerinate  ساخت شرکت آمریکایی تهیه میشود، که علاوه بر استحکام و عمر بالا شبیه به دندان های طبیعی،زیبایی بسیار فوق العاده ای داشته که بدون درد و خونریزی و حتی تراشی در سطح خارجی و بیرونی دندان ها روی آن ها چسبانده میشود که همین تفاوت های عمده با لمینت ها و کامپوزیت های سابق که در اصلاح مشکلات استفاده میشود باعث شده تمایل بیشتری در استفاده از روکش های لومینیرز ایجاد شود.

مزایای استفاده از لومینیرز

  • استحکام بالای لومینیرز
  • عدم نیاز به تراشیدن بافت سطح دندان ها
  • شفافیت و رنگ طبیعی روکش لومینیرز
  • دوام بالای 20 سال
  • عدم رنگ پذیری روکش لومینیرز

قیمت لومینیرز

با توجه به محدودیت های مالی که برای کشور ما وجود دارد و بازار ارز ایران و با توجه با وارداتی بودن مواد اولیه اصلی لومینیرز، قیمت انجام لومینیرز تا حدود زیادی تاثیر پذیر از عوامل یاد شده میباشد، اما همواره در کلینیک دندان پزشکی کوروش بر آن هستیم تا خدمات خود را با بهترین قیمت ممکن به مراجعه کنندگان عزیز عرضه نماییم، لذا شما میتوانید پس از مراجعه حضوری و معاینه توسط یکی از متخصصین مرکز و انتخاب نوع درمان نسبت به دریافت خدمات با بهترین قیمت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹