کامپوزیت دندان بعد از عمل بینی

کامپوزیت دندان بعد از عمل بینی

کامپوزیت دندان بعد از عمل بینی . چند وقت بعد عمل بینی میشه دندانپزشکی رفت ؟ خدمات دندانپزشکی بعد از عمل بینی، کشیدن دندان بعد از عمل بینی. جواب سوالات خود را درباره دندانپزشکی بعد عمل بینی در این مطلب بخوانید.

کامپوزیت و کشیدن دندان بعد از عمل بینی

اول از همه جهت انجام امور دندانپزشکی از جمله کشیدن دندان عقل و کامپوزیت دندان بعد از عمل بینی بایستی با جراح بینی و دندانپزشک خود مشورت کنید. احتمالا مسئله ای نخواهد بود اما اگر درمان دندانپزشکی مربوط به دندان های ردیف بالا باشد ممکن است هنگام درمان دچار درد و ناراحتی شوید. به طور کلی باید از انجام کارهای دندانپزشکی از جمله کار روی دندان های جلویی مانند کامپوزیت و لمینت دندان، پس از جراحی بینی تا پایان دوره بهبودی خودداری شود، جراح بینی به شما خواهد گفت که پایان دوره بهبودی شما چه زمانی است.

معمولا توصیه می شود 3 تا 4 هفته پس از جراحی زیبایی بینی کارهای دندان پزشکی زیبایی خود را انجام دهید. زیرا دندانپزشک ممکن است در حین انجام کار روی لب، بینی و صورت شما فشار بیاورد، و این فشار باعث درد در ناحیه بینی شما خواهد شد.

بنابراین اجازه دهید تا دندانپزشک و جراح بینی شما برای زمان مناسب درمان دندانپزشکی تصمیم بگیرند.

دندانپزشکی ارزان در مشهد

جهت تعیین وقت مشاوره و اطلاع از قیمت کامپوزیت ونیر دندان با شماره تلفن های 989357664325+ تماس حاصل فرمایید

چند وقت بعد عمل بینی میشه دندانپزشکی رفت ؟

پرسش 1:

من یک ماه است عمل بینی انجام دادم و ارتودنسی هم کرده ام که باید به دندانپزشکی بروم . اما از انجایی که هنوز وقتی لب بالایی ام را حرکت می دهم احساس درد میکنم می ترسم با مراجعه به دندانپزشکی بینی من آسیب ببیند. چه کار کنم ؟

اگر دوره بهبودی را طی کرده اید ، پس می توانید بدون هیچ نگرانی به دندانپزشک مراجعه کنید. احتمال اینکه به نتیجه عمل بینی شما آسیبی وارد شود وجود ندارد، اما باز هم توصیه می شود ابتدا به جراح بینی خود مراجعه نموده و از وی مشورت بگیرید. به دندانپزشک خود نیز بگویید که با احتیاط بیشتری درمان دندانپزشکی شما را انجام دهد.

پرسش 2:

من می خواهم عمل بینی انجام دهم و یک هفته بعد از آن می خواهم تاج و روکش دندان انجام دهم. آیا فاصله بین انجام عمل بینی و دندانپزشکی زمان کافی است؟

بهتر است 3تا4 هفته پس از عمل بینی جهت انجام تاج و روکش دندان صبر کنید تا بهبودی لازم حاصل شده و سپس به دندانپزشکی مراجعه کنید. در این مدت 80درصد بهبودی در ساختار بینی ایجاد می شود.
[videojs data-setup={ “inactivityTimeout”: 0 } width=”” height=”364″ crop=”true” controls=”true” mp4=”https://aspb2.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/236a01eae66ba2cbd83f5f3e6de9e52013707477-720p.mp4″ poster=”https://kouroshdental.com/wp-content/uploads/2019/02/kouroshdental.jpg”]

تجربه مراجعه کننده عزیز از کشور فرانسه که جهت عمل بینی و دندانپزشکی زیبایی به ایران مراجعه نمودند و کامپوزیت ونیر دندان خود را در کلینیک کوروش انجام دادند.

جهت اطلاع از هزینه و قیمت کامپوزیت دندان در مشهد و تعیین وقت مشاوره حضوری با ما تماس بگیرید.

آدرس : مشهد – بلوار فردوسی – بین ثمانه و مهدی – کلینیک دندانپزشکی کوروش

تلفن تماس :   – 09357664325    اینستاگرام : Kourosh.clinic@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹