کامپوزیت IPS بهترین ونیر کامپوزیت دندان

کامپوزیت IPS - کامپوزیت ای پی اس

کامپوزیت IPS با طیف رنگی بسیار گسترده تنها کامپوزیتی است که دارای خواص فیزیکی فوق العاده بوده و با داشتن ذرات سرامیک، زیبایی و جلوه آن مشابه زیبایی اصلاح طرح لبخند با لمینت سرامیکی می باشد.
بسیاری از افراد که تمایلی به اصلاح طرح لبخند خود با لمینت سرامیکی را ندارند می توانند با انتخاب کامپوزیت IPS به زیبایی چشمگیر و جذاب دندان های خود دست یابند. کیفیت کامپوزیت IPS بسيار بالا بوده و طول عمر طولانی تری نسبت به کامپوزیت معمولی دارد.

برای اطلاعات بیشتر ابتدا ویدیو یک دقیقه ای زیر درباره کامپوزیت IPS دندان که توسط کلینیک دندانپزشکی کوروش برای شما عزیزان آماده شده است را مشاهده کنید:

ویدیو کامپوزیت ips 

کامپوزیت IPS چیست ؟

کامپوزیت آی پی اس با دارا بودن ذرات سرامیک و خواص فیزیکی عالی، کامپوزیتی بسیار زیبا است، همانند آنچه در اصلاح طرح لبخند با سرامیک می بینیم. از کامپوزیت IPS برای اصلاح و ترمیم دندان های قدامی و خلفی استفاده می شود. دارای پنج سطح شفافیت و طیف رنگی گسترده ای می باشد.

این کامپوزیت با داشتن خصوصیات فیزیکی منحصر به فرد باعث بازسازی دندان ها به طور کاملا طبیعی و زیبا می شود. بازتاب نور آن فوق العاده است و به دو صورت مات و شفاف موجود می باشد.

هدف از استفاده از کامپوزیت IPS با ویژگی های زیبایی شناختی بسیار عالی، داشتن لبخندی درخشان و جذاب است. این کامپوزیت به راحتی صیقل داده می شود و درخشندگی بالایی دارد.

مواد کامپوزیت دندان - عکس کامپوزیت ips

حتما ببینید : ویدیو کامپوزیت دندان مراجعه کننده عزیز 

طیف رنگی کامپوزیت ips

کامپوزیت آی پی اس دارای 32 طیف رنگی مختلف و 5 سطح شفافیت می باشد. بنابر سلیقه افراد و بررسی ویژگی های چهره فرد از جمله رنگ پوست، می توان بهترین رنگ کامپوزیت را برای وی انتخاب نمود.

بسیاری از افراد خواهان سفیدترین رنگ کامپوزیت ای پی س یعنی آنچه که در لبخند بازیگران هالیوودی می بینیم هستند و برخی دیگر رنگ طبیعی کامپوزیت ونیر را برای دندان های خود انتخاب می کنند. بطور مثال اگر فقط می خواهید یک ردیف از دندان های خود را کامپوزیت نمایید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ طبیعی کامپوزیت  استفاده کنید تا اختلاف رنگ دندان های فک بالا و فک پایین زیاد نباشد.

اما اگر می خواهید ونیر کامپوزیت برای هر دو فک انجام دهید و از طرفی دوست دارید دندان های سفید شما به چشم آید می توانید از طیف رنگی بلیچ تا سوپر بلیچ استفاده کنید. البته رنگ پوست نیز در انتخاب رنگ کامپوزیت تاثیر گذار است. در هر صورت انتخاب بین طیف رنگی گسترده کامپوزیت IPS کار آسانی است و هر رنگی که در نظر داشته باشید می توانید برای اصلاح طرح لبخند خود انتخاب نمایید.

در جلسه مشاوره و درمان با دندانپزشک زیبایی خود بهترین رنگ برای دندان های شما مشخص می شود.

از محبوب ترین رنگ های کامپوزیت دندان a1، b1 ،bw و bl xl می باشد.

حتما بخوانید : بهترین رنگ کامپوزیت دندان

طول عمر کامپوزیت ای پی اس

کامپوزیت ای پی اس به شما لبخندی با ماندگاری طولانی مدت هدیه می دهد. بهتر است بدانید که دوام کامپوزیت ای پی اس بسیار بالا است. با رعایت مراقبت های بعد از انجام ونیر کامپوزیت تا 25 سال نیز نیازی به تعویض و جایگزینی نخواهد داشت. معمولا لازم است سالی یک بار به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا سلامت دندان های شما بررسی شده و در صورت نیاز پالیش دندان برای حفظ درخشندگی دندان های شما انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹