بهترین کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد

کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد -عکس های زیبا از دندان بعد از کامپوزیت - کامپوزیت دندان مردانه

بهترین کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد . در این مطلب روش های دندانپزشکی زیبایی که باعث لبخند زیبای شما می شود و اینکه چرا برای دندانپزشکی زیبایی به کلینیک کوروش مراجعه کنیم را می خوانیم. یکی از عواملی که باعث محبوبیت دندانپزشکی کوروش در حیطه زیبایی دندانپزشکی مشهد شده است رضایت مراجعه کنندگان عزیز کلینیک کوروش می باشد، پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

بهترین کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد - زیبا سازی دندان جلو

 

 

روش های زیبایی دندانپزشکی مشهد

وقتی می خواهید لبخند خود را بهبود ببخشید، در بهترین کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد ، گزینه های مختلفی برای کارهای زیبایی دندانپزشکی پیش روی خود دارید.

امروزه درخواست برای دندانپزشکی زیبایی رو به افزایش است و نتایج زیبایی دندان در بهترین کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد ، کلینیک کوروش، این واقعیت را نشان داده است که چگونه یک دندانپزشک زیبایی می تواند دندان های هر کسی را تغییر دهد تا لبخند مورد نظر خود را به دست آورد.

 

7 روش زیبایی در کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد

تمام این روش ها برای همه ی افراد مناسب نمی باشد. بسته به طرح لبخند و مشکلات دندانپزشکی شما، دندانپزشک به شما کمک می کند تا بهترین روش زیبایی دندان را انتخاب کنید. روشی که بهترین تاثیر را برای لبخند زیبای شما خواهد داشت.

1- سفید کردن دندان ها

این روش “بلیچینگ دندان” نیز نامیده می شود و باعث می شود دندان هایی که دچار تغییر رنگ شده و یا لکه دار شده اند سفیدتر شوند. این کار را می توان در مطب دندانپزشکی یا در خانه انجام داد. دندان های همه افراد قابل سفید شدن نیست، بنابراین مهم است که ابتدا با دندانپزشک خود معاینه کنید.

بلیچینگ در مشهد - بلیچینگ در کلینیک کوروش
بلیچینگ دندان مراجعه کننده عزیز

2- ونیرهای دندانپزشکی زیبایی

ونیرها لایه های بسیار نازکی هستند که از جنس پرسلن یا کامپوزیت ساخته شده اند. ونیرها به صورت سفارشی ساخته شده و به سطح مینای دندان های جلو چسبانده می شوند.

از ونیرها برای درمان شرایط دندان مانند دندان های کمی کج، دندان های بد رنگ، دندان های شکسته یا لب پر شده و یا حتی برای پوشاندن فضاهای بین دندان ها استفاده می شود.

عکس های زیبا از دندان بعد از کامپوزیت - سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان
سفیدترین رنگ کامپوزیت دندان مراجعه کننده عزیز

3- ایمپلنت های زیبایی دندان پزشکی

ایمپلنت دندان یک وسیله فلزی است که برای جایگزینی دندان های از دست رفته طراحی شده است. ایمپلنت معمولاً از تیتانیوم ساخته شده است و از نظر جراحی در استخوان فک قرار می گیرد، در قسمتی که در آن دندان وجود ندارد. ایمپلنت دندان به گونه ای طراحی شده است که به عنوان ریشه دندان عمل می کند و می توان دندان های مصنوعی مانند روکش، بریج یا دندان مصنوعی را روی آن سوار کرد.

 

4- روکش های دندانپزشکی زیبایی

کراون، روکش یا تاج دندان دقیقا شبیه تاج دندان هستند. روکش ها پس از آماده سازی توسط دندانپزشک زیبایی می توانند روی تمام دندان های شما قرار گیرند. آنها معمولاً از جنس آکریلیک یا سرامیک ساخته شده اند که برای مقاومت در برابر فشار جویدن، روی فلز ذوب شده است.

 

5- شکل دهی جهت زیبایی دندان

در این روش که شکل دهی مینای دندان نیز نامیده می شود، دندانپزشک می تواند با تشکیل یا حذف مقداری از مینای دندان آن را دوباره شکل دهد. این روند معمولاً دردناک نیست و می تواند اثرات فوری ایجاد کند.

افزایش تاج دندان های جلو
افزایش تاج دندان های جلو

6- باندینگ دندان

باندینگ دندان روندی است که در آن مواد همرنگ دندان جهت از بین بردن فواصل بین دندانی به دندان چسبانده می شوند. این روشی است که می تواند برای ترمیم یا بهبود ظاهر دندان های فاصله دار، شکسته و یا تراشیده شده استفاده شود.

بستن فواصل بین دندانی
بستن فواصل بین دندانی

7- درمان زیبایی ارتودنسی

ارتودنسی فقط مخصوص کودکان نیست. بسیاری از بزرگسالان نیز برای اهداف زیبایی از ارتودنسی استفاده می کنند. اگر دندان های بهم ریخته یا کج دارید، از دندانپزشک خود سؤال کنید که آیا متخصص ارتودنسی می تواند به شما کمک کند یا خیر.

جهت اطلاع از شرایط و هزینه های ارتودنسی این مطلب را ببینید : ارتودنسی در مشهد

با کلینیک دندانپزشکی کوروش تماس بگیرید

با بهترین دندانپزشکان زیبایی مشهد حاضر در کلینیک کورش مشورت کنید تا درمورد انتظارات و خواسته های خود از لبخند زیبا و آنچه که می خواهید تغییر کند و انتخاب اینکه کدام روش برای نیازهای شما مناسب ترین است، مشورت کنید.

دندانپزشک زیبایی کلینیک کوروش بهترین درمان زیبایی جهت دستیابی به لبخند زیبای مراجعان عزیز را انجام خواهد داد و می توانید سالیان سال از داشتن لبخند زیبای خود لذت ببرید و اعتماد بنفس خود را افزایش دهید.

 

 

چرا دندانپزشکی کوروش را انتخاب کنم؟

اعضای کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد کوروش، به آخرین روش ها، تکنیک ها در ارائه خدمات دندانپزشکی می پردازند. متخصصان زیبایی دندانپزشکی کوروش با آگاهی از روندها و آموزش استفاده از جدیدترین محصولات و فن آوری برای بیماران، قدمی جلوتر از سایر دندانپزشکان زیبایی برمی دارند و خود را مسئول زیبایی و سلامت دهانی بیماران خود می دانند و بهترین درمان را متناسب با نیاز بیمار انجام می دهند.

شما در کلینیک دندانپزشکی کوروش به روزترین و بهترین مراقبت های موجود را دریافت می کنید.

بهترین کلینیک زیبایی دندانپزشکی مشهد - بهترین دندانپزشکی مشهد

یکی از عواملی که باعث محبوبیت دندانپزشکی کوروش در حیطه زیبایی دندانپزشکی مشهد شده است رضایت مراجعه کنندگان عزیز کلینیک کوروش می باشد، برخی از تصاویر قبل و بعد از زیبایی دندان کلینیک کوروش در این مطلب آورده شده است، تصاویر بیشتر را می توانید در گالری تصاویر سایت مشاهده کنید.

ویدیو تصاویر قبل و بعد در کلینیک زیبایی دندانپزشکی کوروش مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت نوبت

تکمیل این فرم به منزله رزرو نهایی نوبت نبوده و کارشناسان ما پس از تماس با شما نوبت را ثبت خواهند کرد.

ساعات معاینه رایگان: از ساعت ۹ الی ۱۲ و از ساعت ۱۶ الی ۱۹